Голем капацитет: овој автоматски диспензер за дезинфекција на раце има голем капацитет од 1200 мл, погоден за употреба на разни течности за дезинфекција и средства за дезинфекција на раце, за секојдневна употреба и професионална употреба, совршен за дома, хотели, болници или други јавни места.
Практично и хигиенско: само ставете ја раката под сензорот за да го стартувате диспензерот за сапун, ефикасно можете да избегнете вкрстена инфекција без да го допирате диспензерот за сапун. Погодно за јавни места како што се канцеларии, хотели, болници, медицински установи, училишта итн.
Автоматско работење со сензор: машината за бесконтактна дезинфекција на раце е дизајнирана да нанесува средства за дезинфекција на раце или алкохол и да обезбедува автоматско дозирање на спреј, што овозможува брза и лесна дезинфекција на рацете и ја елиминира вкрстената контаминација, постигнувајќи оптимална хигиена на рацете.


| Број на ставка: | K9 Pro Dual |
| Големина на производот: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напон: | 5V 2A |
| Капацитет: | 1200 мл |
| Мерење на растојание: | 2-10 см |
| Јачина на звук: | Прилагодливо ниво од 1-4 |
| Дозирање: | 0,1-2ml прилагодлив |
| Инсталација: | Монтирана на ѕид, на работна маса, држач за трипод |
| Тип на пумпа: | Опционално (прскање/капкање/пумпа за пена) |
| Мерен опсег: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Температура на алармот: | Прилагодлив |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Се емитува на 18 јазици: | |
| кинески, англиски, шпански, јапонски, португалски, корејски, германски, француски, руски, италијански, арапски, тукиски, тајландски, камбоџански, индонезиски, бенгалски, хинди, виетнамски | |
| Двоен пакет K9 Pro: | 1 парче/кутија во боја; 9 парчиња/картон |
| Една кутија во боја содржи: 1x диспензер, 1x послужавник за капки, 1x упатство, 1x USB кабел, 2x завртки за ѕид. | |
| 15,5×15,5×31,5 см | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 кг | |
| Пакет за поден држач: | 1 парче/кафеава кутија; 6 парчиња/картон |
| 62X22X36 см | |
| 2 1/22 кг | |
Од своето основање, нашата фабрика развива производи од прва светска класа, почитувајќи го принципот
Квалитетот е на прво место. Нашите производи стекнаа одлична репутација во индустријата и се вредни за доверба кај новите и старите клиенти.