Автоматски управуван со сензор: машината за бесконтактна дезинфекција на раце е дизајнирана дамаглинисредство за дезинфекција на раце или алкохол, и обезбедуваат автоматско дозирање на спрејот, што овозможува брза и лесна дезинфекција на рацете и постигнувањеesоптимална хигиена на рацете.
Практично и хигиенско:jСамо ставете ја раката под сензорот за да го стартувате диспензерот за сапун, ефикасно можете да избегнете вкрстена инфекција без да го допрете диспензерот за сапун. Погодно за јавни места како што се канцеларии, хотели, болници, медицински установи, училишта итн.






| Број на ставка: | F12 |
| Големина на производот: | 126,2*18м2,2*271,5м |
| Напон: | 5V 2A |
| Капацитет: | 1000 мл |
| Мерење на растојание: | 2-10 см |
| Јачина на звук: | Прилагодливо ниво од 1-4 |
| Дозирање: | 0,1-2ml прилагодлив |
| Инсталација: | Монтирана на ѕид, на работна маса, држач за трипод |
| Тип на пумпа: | Опционално (прскање/капкање/пумпа за пена) |
| Мерен опсег: | 0℃-42℃ (0℉-107,6℉) |
| Работна температура: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Температура на алармот: | Прилагодливо (37,3-39℃) |
| Напојување од: | AA батерија, 18650 батерија, електрична тип C |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Се емитува на 18 јазици: | |
| кинески, англиски, шпански, јапонски, португалски, корејски, германски, француски, руски, италијански, арапски, тукиски, тајландски, камбоџански, индонезиски, бенгалски, хинди, виетнамски | |
| Пакет F12: | 1 парче/кутија во боја; 12 парчиња/картон |
| Една кутија во боја содржи: 1x диспензер, 1x послужавник за капки, 1x упатство, 1x USB кабел, 2x завртки за ѕид. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44,5×30,5 см | |
| 9,80/12,90 кг | |
| Пакет за статив: | 1 парче/кафеава кутија; 20 парчиња/картон |
| 71X38X32 см | |
| 15,8/16,5 кг | |
Од своето основање, нашата фабрика развива производи од прва светска класа, почитувајќи го принципот
Квалитетот е на прво место. Нашите производи стекнаа одлична репутација во индустријата и се вредни за доверба кај новите и старите клиенти.