Голем капацитет: овој автоматски диспензер за дезинфекција на раце има голем капацитет од 1200 мл, погоден за употреба на разни течности за дезинфекција и средства за дезинфекција на раце, за секојдневна употреба и професионална употреба, совршен за дома, хотели, болници или други јавни места.
Автоматско работење со сензор: машината за бесконтактна дезинфекција на раце е дизајнирана да нанесува средства за дезинфекција на раце или алкохол и да обезбедува автоматско дозирање на спреј, што овозможува брза и лесна дезинфекција на рацете и ја елиминира вкрстената контаминација, постигнувајќи оптимална хигиена на рацете.


| Број на ставка: | K9 Pro Dual |
| Големина на производот: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напон: | 5V 2A |
| Капацитет: | 1200 мл |
| Мерење на растојание: | 2-10 см |
| Јачина на звук: | Прилагодливо ниво од 1-4 |
| Дозирање: | 0,1-2ml прилагодлив |
| Инсталација: | Монтирана на ѕид, на работна маса, држач за трипод |
| Тип на пумпа: | Опционално (прскање/капкање/пумпа за пена) |
| Мерен опсег: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Температура на алармот: | Прилагодлив |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Се емитува на 18 јазици: | |
| кинески, англиски, шпански, јапонски, португалски, корејски, германски, француски, руски, италијански, арапски, тукиски, тајландски, камбоџански, индонезиски, бенгалски, хинди, виетнамски | |
| Двоен пакет K9 Pro: | 1 парче/кутија во боја; 9 парчиња/картон |
| Една кутија во боја содржи: 1x диспензер, 1x послужавник за капки, 1x упатство, 1x USB кабел, 2x завртки за ѕид. | |
| 15,5×15,5×31,5 см | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 кг | |
| Пакет за статив: | 1 парче/кафеава кутија; 20 парчиња/картон |
| 71X38X32 см | |
| 15,8/16,5 кг | |
Од своето основање, нашата фабрика развива производи од прва светска класа, почитувајќи го принципот
Квалитетот е на прво место. Нашите производи стекнаа одлична репутација во индустријата и се вредни за доверба кај новите и старите клиенти.