Голем капацитет: овој автоматски диспензер за дезинфекција на раце има голем капацитет од 1000 мл, погоден за употреба на разни течности за дезинфекција и средства за дезинфекција на раце, за секојдневна употреба и професионална употреба, совршен за дома, хотели, болници или други јавни места.
Практично и хигиенско: само ставете ја раката под сензорот за да го стартувате диспензерот за сапун, ефикасно можете да избегнете вкрстена инфекција без да го допирате диспензерот за сапун. Погодно за јавни места како што се канцеларии, хотели, болници, медицински установи, училишта итн.

| Број на ставка: | F1307 со држач за на под |
| Големина на диспензерот за сапун: | 120x120x260 мм |
| Боја на диспензерот за сапун: | Бела |
| Капацитет за диспензирање сапун: | 1000 мл |
| Материјал за дозирање сапун: | 100% девствена ABS инженерска пластика |
| Шише за дозирање сапун: | Може да се полни повторно |
| Тежина на диспензерот за сапун: | 0,90 кг |
| Напојување од: | Батерија со големина 4*C или адаптер од 110V/220V |
| Поставка за под: | Материјал на послужавник: Метал со прашкасто премачкување Материјал на цевката: Алуминиум со прашкасто обложување Материјал на основата на држачот: Челик со прашкасто премачкување |
| Тип на пумпа: | Опционално (прскање/капкање/пумпа за пена) |
| Дозирање на употреба: | 1-Течна пумпа: 1 мл секој пат |
| 2-Пенна пумпа: 0,8 мл секој пат | |
| Пумпа за 3 прскања: 0,8 мл секој пат | |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Пакување: | 1 сет/картон |
| Големина на картон: | 36X34X20 см |
| СЗ/ГЗ: | 5,6/6,2 кг |
Од своето основање, нашата фабрика развива производи од прва светска класа, почитувајќи го принципот
Квалитетот е на прво место. Нашите производи стекнаа одлична репутација во индустријата и се вредни за доверба кај новите и старите клиенти.