Видео
Спецификација
| Број на ставка: | DAZ-BOX |
| Големина на производот: | 410x200x120мм |
| Боја: | Сребрена |
| Капацитет: | 2500 мл |
| Материјал: | Метал со завршено боење во прав |
| Време на издавање: | 0,2-0,5 секунди |
| Растојание на дозирање | 1,5-3 инчи |
| Инсталација: | Маса/монтирана на ѕид/поставка на под |
| Тип на пумпа: | Капка/Спреј/Пена опционално |
| Електрично напојување 1: | DC Електрик |
| Електрично напојување 2: | Батерии со големина 4*C |
| Долг век на траење на батеријата: | >30.000 циклуси |
| Сертификат | CE, RoHS, FCC |
| Пакување: | 1 парче/кафеава кутија; 2 парчиња/картон |
| Големина на картон: | 45,5X25X18,5 см |
| СЗ/ГЗ: | 2,80/3,15 кг |
| Список за пакување | |
| диспензер | 1 |
| USB кабел | 1 |
| Прирачник | 1 |
| Поддржувачка копча | 1 |
| Завртки за монтирање на ѕид | 2 |

Најчесто поставувани прашања
П: Можеме ли да нарачаме само примероци за тестирање пред да нарачаме?
A: Секако, нарачката на примерок е прифатлива за нас.
П: Кој метод на плаќање го прифаќате?
A: Стандардни услови: T/T однапред. Голема количина: L/C на повидок.
Мала сума како примероци: Paypal и Western Union.
П: Како обично ја испраќате стоката? И колку време е потребно за испорака?
A: За примероци и мали нарачки, по експресна испорака, обично трае 3-5 дена. За големи нарачки, доколку ви е итно потребна, можеме да ја испратиме стоката по воздушен пат. Доколку сакате да заштедите товар, можеме да ја испратиме по морски пат, траејќи околу 30-50 дена, во зависност од вашата дестинација.
П: Може ли да го направам нашето лого на производот и пакувањето? Како треба да направам?
A: Ве молиме, доставете ги датотеките и барањата за логото со висока резолуција, ние ќе направиме цртежи за да ги потврдите. Откако ќе ја добиеме вашата потврда, ќе направиме 2-3 примероци за да ги потврдите повторно.
Од своето основање, нашата фабрика развива производи од прва светска класа, почитувајќи го принципот
Квалитетот е на прво место. Нашите производи стекнаа одлична репутација во индустријата и се вредни за доверба кај новите и старите клиенти.