Видео
Спецификација
| Број на ставка: | F1303 Нерѓосувачки челик |
| Големина на производот: | 120x120x260 мм |
| Боја: | Бела |
| Капацитет: | 1000 мл |
| Материјал: | Нерѓосувачки челик |
| Шише: | Може да се полни повторно |
| Тежина на производот: | 1,25 кг |
| Напојување од: | Батерија со големина 4*C или адаптер од 110V/220V |
| Инсталација: | Поставка монтирана на ѕид/на под |
| Тип на пумпа: | Опционално (прскање/капкање/пумпа за пена) |
| Дозирање на пумпата: | 1-Течна пумпа: 1 мл секој пат |
| 2-Пенна пумпа: 0,8 мл секој пат | |
| Пумпа за 3 прскања: 0,8 мл секој пат | |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Пакување: | 1 парче/кафеава кутија; 15 парчиња/картон |
| Големина на картон: | 65,5X41X29 см |
| СЗ/ГЗ: | 19,50/20,50 кг |
Список за пакување:
Диспензер x1
USB кабел x1
Прирачник x1
Поддржувачка копча x1
Завртки за монтирање на ѕид x2
Апликација:
Автоматскиот бесконтактен диспензер за сапун Siweiyi е широко користен за дезинфекција на раце во домот, канцеларијата, хотелот, трговскиот центар, училиштето, болницата итн., достапен за индивидуална и јавна употреба.
Најчесто поставувани прашања
П: Дали квалитетот е загарантиран?
A: Имаме повеќе од 10 години искуство во производство и продажба и сите производи имаат 12 месеци гаранција.
П: Можеме ли да нарачаме само примероци за тестирање пред да нарачаме?
A: Секако, нарачката на примерок е прифатлива за нас.
П: Кој метод на плаќање го прифаќате?
A: Стандардни услови: T/T однапред. Голема количина: L/C на повидок.
Мала сума како примероци: Paypal и Western Union.
П: Како обично ја испраќате стоката? И колку време е потребно за испорака?
A: За примероци и мали нарачки, по експресна испорака, обично трае 3-5 дена. За големи нарачки, доколку ви е итно потребна, можеме да ја испратиме стоката по воздушен пат. Доколку сакате да заштедите товар, можеме да ја испратиме по морски пат, траејќи околу 30-50 дена, во зависност од вашата дестинација.
П: Дали прифаќате OEM и ODM?
A: Да, можеме да ги прилагодиме производите, етикетите, пакувањето.
Од своето основање, нашата фабрика развива производи од прва светска класа, почитувајќи го принципот
Квалитетот е на прво место. Нашите производи стекнаа одлична репутација во индустријата и се вредни за доверба кај новите и старите клиенти.