Видео
Спецификација
| Број на ставка: | K9 Pro Plus со Wifi од апликацијата Tuya |
| Големина на производот: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напон: | 5V 2A |
| Капацитет: | 1200 мл |
| Мерење на растојание: | 2-10 см |
| Јачина на звук: | Прилагодливо ниво од 1-4 |
| Дозирање: | 0,1-2ml прилагодлив |
| Инсталација: | Монтирана на ѕид, на работна маса, држач за трипод |
| Тип на пумпа: | Опционално (прскање/капкање/пумпа за пена) |
| Мерен опсег: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Температура на алармот: | Прилагодлив |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Се емитува на 18 јазици: | |
| кинески, англиски, шпански, јапонски, португалски, корејски, германски, француски, руски, италијански, арапски, тукиски, тајландски, камбоџански, индонезиски, бенгалски, хинди, виетнамски | |
| Пакување: | 1 парче/кутија во боја; 9 парчиња/картон |
| Кутијата со бои вклучува: | 1x диспензер, 1x послужавник за капки, 1x упатство, 1x USB кабел, 2x завртки за ѕид. |
| Големина на кутијата со бои: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Големина на картон: | 49x495x36 см |
| СЗ/ГЗ: | 9,45/11,60 кг |
| Предности: | |
| * Промена на јазици | * Прилагодлива доза |
| * Прилагодливо ниво на звук | * Снимање на податоци од мерење на температурата |
| * Поставување на капацитет | * Една апликација може да контролира повеќе функции |

Автоматско работење со сензор: овој бесконтактен диспензер за дезинфекција на раце е дизајниран да испушта средства за дезинфекција на раце или алкохол и да обезбеди автоматско дозирање на спрејот, што овозможува брза и лесна дезинфекција на рацете и ја елиминира вкрстената контаминација, постигнувајќи оптимална хигиена на рацете.
Стил на монтирање на ѕид: диспензерот за сапун монтиран на ѕид добро функционира за одржување на нередот на површината на кујнскиот пулт.
Работи на батерии и може да се полни: овој диспензер за алкохолен сапун работи на батерии, а се напојува и со адаптер. (Не е опремен со адаптер за полнење и батерии)
Достапно е Wi-Fi: поддржано е од апликацијата Tuya која можете да ја преземете од вашите мобилни телефони. Со неа, можете да ги контролирате сите функции, лесно и практично.
Од своето основање, нашата фабрика развива производи од прва светска класа, почитувајќи го принципот
Квалитетот е на прво место. Нашите производи стекнаа одлична репутација во индустријата и се вредни за доверба кај новите и старите клиенти.