| Големина | 126,2*182,2*271,5 мм |
| Материјал | ПП пластика |
| Боја | Бела |
| Капацитет | 1000 мл |
| Напојување | AA/18650 батерии и USB електрични |
| Вклучи | диспензер x1 |
| USB кабел x1 | |
| Прирачник x1 | |
| Поддржувачка копча x1 | |
| Завртки за монтирање на ѕид x2 | |
| Послужавник за капење x1 | |
| Инка x1 | |
| Послужавник за задна корица x1 | |
| Количина на картон | 12 парчиња/картон |
| Големина на главната кутија | 57×44,5×33,5 см |
| Тежина | 12,2 кг/картон |
| Забелешки | Батериите и USB адаптерот не се вклучени во пакувањето |


Карактеристики:
Автоматско работење со сензор: бесконтакниот дозер за сапун за дезинфекција на раце е дизајниран за дезинфекциско средство за раце, гел или алкохол и обезбедува автоматско дозирање на спреј, што овозможува брза и лесна дезинфекција на рацете и елиминира вкрстена контаминација.
Повеќекратни поставувања: може да се постави на работна маса, а исто така може да се монтира на ѕид или статив, што е погодно за употреба на различни места.
Работи на батерии и може да се полни: овој диспензер за алкохолен сапун се напојува со 4 AA батерии или 2 18650 батерии, а може да се напојува и со кабел тип-C. (Не е опремен со адаптер за полнење и батерии)
Практично и хигиенско: само ставете ја раката под сензорот за да го стартувате диспензерот, ефикасно можете да избегнете вкрстена инфекција. Погоден е за јавни места како што се канцеларии, хотели, болници, медицински установи, училишта итн.
Од своето основање, нашата фабрика развива производи од прва светска класа, почитувајќи го принципот
Квалитетот е на прво место. Нашите производи стекнаа одлична репутација во индустријата и се вредни за доверба кај новите и старите клиенти.