Видео
Карактеристики:
Мерење на температура на долги растојанија: со висококвалитетен сензор внатре, термометарот со течен сапун K9 Pro F може да ја следи температурата до 3 метри, што е многу погодно за употреба во јавни места, како училиште, хотел, болница, трговски центар итн.
Стил на монтирање на ѕид: диспензерот за автоматско дезинфекција што се монтира на ѕид добро функционира за одржување на површината на кујнскиот пулт чиста и без неред.
Работи на батерии и може да се полни: овој диспензер за алкохолен сапун се напојува со AA или 18650 батерии, а може да се напојува и со адаптер. (Не е опремен со адаптер за полнење и батерии).
Практично и хигиенско: само ставете ја раката под сензорот за да го стартувате диспензерот за сапун за автомобили, ефикасно можете да избегнете вкрстена инфекција без да го допирате диспензерот за сапун. Погодно за јавни места како што се канцеларии, хотели, болници, медицински установи, училишта итн. Ја мери температурата на рацете и челото истовремено.


| Број на ставка: | K9 Pro F |
| Големина на производот: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напон: | 5V 2A |
| Капацитет: | 1200 мл |
| Мерење на растојание: | 3m |
| Јачина на звук: | Прилагодливо ниво од 1-4 |
| Дозирање: | 0,1-2ml прилагодлив |
| Инсталација: | Монтирана на ѕид, на работна маса, држач за трипод |
| Тип на пумпа: | Опционално (прскање/капкање/пумпа за пена) |
| Мерен опсег: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Температура на алармот: | Прилагодлив |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Се емитува на 18 јазици: | |
| кинески, англиски, шпански, јапонски, португалски, корејски, германски, француски, руски, италијански, арапски, тукиски, тајландски, камбоџански, индонезиски, бенгалски, хинди, виетнамски | |
| Пакување: | 1 парче/кутија во боја; 9 парчиња/картон |
| Кутијата со бои вклучува: | Дозатор x1USB кабел x1Упатство x1Потпорна копча x1Завртки за монтирање на ѕид x2Послужавник за капење x1Инка x1Послужавник за заден капак x1Количина на кутија: 9 парчиња/кутијаГолемина на главната кутија: 49x495x35 смТежина: 11,6 кг/картон Забелешка: батериите и USB адаптерот не се вклучени во пакувањето |
| Големина на кутијата со бои: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Големина на картон: | 49x495x35cm |
| СЗ/ГЗ: | 9,45/11,60 кг |
| Број на ставка: | K9 Pro F |
| Големина на производот: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напон: | 5V 2A |
| Капацитет: | 1200 мл |
| Мерење на растојание: | 3m |
| Јачина на звук: | Прилагодливо ниво од 1-4 |
| Дозирање: | 0,1-2ml прилагодлив |
| Инсталација: | Монтирана на ѕид, на работна маса, држач за трипод |
| Тип на пумпа: | Опционално (прскање/капкање/пумпа за пена) |
| Мерен опсег: | 30℃-39℃ (86℉-102,2℉) |
| Температура на алармот: | Прилагодлив |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Се емитува на 18 јазици: | |
| кинески, англиски, шпански, јапонски, португалски, корејски, германски, француски, руски, италијански, арапски, тукиски, тајландски, камбоџански, индонезиски, бенгалски, хинди, виетнамски | |
| Пакување: | 1 парче/кутија во боја; 9 парчиња/картон |
| Кутијата со бои вклучува: | Дозатор x1USB кабел x1Упатство x1Потпорна копча x1Завртки за монтирање на ѕид x2Послужавник за капење x1Инка x1Послужавник за заден капак x1Количина на кутија: 9 парчиња/кутијаГолемина на главната кутија: 49x495x35 смТежина: 11,6 кг/картон Забелешка: батериите и USB адаптерот не се вклучени во пакувањето |
| Големина на кутијата со бои: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Големина на картон: | 49x495x35cm |
| СЗ/ГЗ: | 9,45/11,60 кг |
Од своето основање, нашата фабрика развива производи од прва светска класа, почитувајќи го принципот
Квалитетот е на прво место. Нашите производи стекнаа одлична репутација во индустријата и се вредни за доверба кај новите и старите клиенти.