Автоматскиот диспензер за мирис на воздух Siweiyi е диспензер со стандардна големина, на батерии, кој автоматски распрскува аеросолни спрејови во програмирани интервали. Работи најефикасно кога е монтиран на ѕид на најмалку седум стапки над подот.
| Број на ставка: | ADS05 |
| Големина на производот: | 212x90x90 мм |
| Боја: | Бела |
| Материјал: | PP |
| Тежина на производот: | 185 г |
| Временски интервал: | 5 / 15 / 30 минути (може да се прилагоди) |
| Напојување: | 2 x AA батерии (не се вклучени) |
| Дозирање: | 0,1 мл |
| Инсталација: | Монтирана на ѕид, за на работна површина |
| Компатибилен капацитет на аеросол: | 300 мл |
| Големина на компатибилен аеросол (В x Дијаметар): | Приближно 14 x 6,5 см |
| Апликација: | домашна бања, јавен тоалет, хотел, ресторан и друго |
| Пакетот е вклучен:: | 1 x Автоматски диспензер за аеросоли (батеријата и аеросолот не се вклучени) |
| Сертификат: | CE, ROHS |
| Пакување: | 24 парчиња/картон |
| Големина на картон: | 50X38X22 см |
| СЗ/ГЗ: | 4,39/4,98 кг |
Од своето основање, нашата фабрика развива производи од прва светска класа, почитувајќи го принципот
Квалитетот е на прво место. Нашите производи стекнаа одлична репутација во индустријата и се вредни за доверба кај новите и старите клиенти.