Аеросолен диспензере уред кој може да го подобри квалитетот на воздухот во животните и работните простори, автоматски да го прочисти воздухот и да додаде мирис. Може да елиминира разни мириси во воздухот и може да стерилизира и постојано да го одржува мирисот на воздухот во затворен простор, што е безопасно за човечкото тело. Зачините се екстрахираат од природни растенија. Природните мириси имаат освежителен и освежителен ефект. Се користи за прскање на аеросол за полнење за зголемување на убавиот мирис за тоалети, хотели, канцеларии, сали за состаноци, бањи итн.
| Број на ставка: | ADS01 |
| Големина на производот: | 212x90x90 мм |
| Боја: | Бела |
| Материјал: | PP |
| Тежина на производот: | 185 г |
| Временски интервал: | 5/15/30 минути (може да се прилагоди) |
| Напојување: | 2 x AA батерии (не се вклучени) |
| Дозирање: | 0,1 мл |
| Инсталација: | Монтирана на ѕид, за на работна површина |
| Компатибилен капацитет на аеросол: | 300 мл |
| Големина на компатибилен аеросол (В x Дијаметар): | Приближно 14 x 6,5 см |
| Апликација: | домашна бања, јавен тоалет, хотел, ресторан и друго |
| Пакетот е вклучен:: | 1 x АвтоматскиАеросолен диспензер(батеријата и аеросолот не се вклучени) |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Пакување: | 24 парчиња/картон, безбедно пакување |
| Големина на картон: | 50X38X22 см |
| СЗ/ГЗ: | 4,39/4,98 кг |
КомпанијаПроцес на контрола на квалитетот на диспензерите за сапун
1. Инспекција на суровини и резервни делови, 100% поминат
2. Инспекција на процесот на производство, 100% поминат
3. Тест на готови производи, како што се напојување, калибрација и мерење на температурата, функција на пумпата итн., 100% поминато
„Шенжен Сивеији Технолоџи Ко., Лтд“ е искусен производител со седиште во Шенжен, Кина, со напредни производствени машини, искусен тим за истражување и развој, фабрика што опфаќа повеќе од 3000 ㎡, а главно произведуваме различни диспензери за дезинфекција на раце.
Нашите диспензери за сапун имаат различни намени, како што се хотели, домови, канцеларии, училишта, трговски центри итн., со или без мерење на температурата, и можат да се постават на биро, ѕид или статив, и добиваат многу патенти и сертификати како CE, RoHs, FCC.
Ние не само што нудиме производи, туку испорачуваме и кратки, комплетни и индивидуални дизајни според барањата на клиентите. Имаме професионален тим за контрола на квалитетот и се грижиме сите производи да бидат проверени врз основа на критериумите на AQL пред испорака.
Од своето основање, нашата фабрика развива производи од прва светска класа, почитувајќи го принципот
Квалитетот е на прво место. Нашите производи стекнаа одлична репутација во индустријата и се вредни за доверба кај новите и старите клиенти.